تبلیغ تاپ 1
میزکار کاربران
نخستین قانون موفقیت، تمرکز است. - ویلیام ماتیوس

 

وب سایت های بانکی

 

دنیای بزرگ اینترنت هر روز گسترده‌تر می‌شود و سایت‌هایی جدیدی متولد می‌شوند. در این میان گاهی پیدا کردن سایت‌هایی که مفید باشند کمی دشوار می‌شود. تیم متفکران نوین مالی در بین وب سایت های بانکی، سایت‌هایی که خدمات جالب و متمایزی را به کاربرانشان ارائه می‌کنند را گردآوری نموده تا بتوانید از آنها به راحتی استفاده نمایید.

 

 

 

بانک ها

بانک نهادی اقتصادی است که وظیفه‌هایی چون تجهیز و توزیع اعتبارات، عملیات اعتباری و ... را بر عهده دارند. در ادامه با وب سایت های بانکی آشنا می شوید.

 

بانک های آسیایی

بانک نهادی حقوقی است که عملیات‌های پولی، مالی و اعتباری را بر عهده دارد. در ادامه با مشاهده وب سایت های آسیایی به راحتی به سایت موردنظر خود برسید.

 

بانک های اروپایی

بانک مرکزی اروپا (EKP) یک عضـو اجرائی اتحادیه اروپا به شـمار می رود. این بانک بر کار بانکهای دیگر نیز نظارت دارد. در ادامه با وب سایت بانک های اروپایی آشنا می شوید.

 

بانک های مرکزی

بانک مرکزی به نهادی اطلاق می‌شود که مسئولیت کنترل سیستم پولی کشور را عهده دار است. برای آشنایی با وب سایت بانک های مرکزی در ادامه با ما همراه باشید.

 

بانک های اسلامی

بانکداری اسلامی نوعی فعالیت بانکی است که با احکام اسلام همخوانی دارد و در قالب اقتصاد اسلامی تعریف می‌شود.در ادامه با وب سایت بانک های اسلامی همراه باشید.

 

آر اس اس

 آر اس اس، پدیده‌ای است که امکان جمع‌آوری اطلاعات را از سایت‌های مختلف فراهم می‌کند بدون اینکه از این سایت به آن سایت سر بزنید. در ادامه این بخش را دنبال کنید.

 

سازمان های دولتی بانکی و اقتصادی

سازمان دولتی به سازمانی تحت امر یک دولت اطلاق می‌شود که از جانب دولت مرکزی به منظور فعالیتی معین ایجاد می‌شود. وب سایت های این بخش را از دست ندهید.

 

موسسات مالی

موسسه مالی بنگاه تجاری است که دارایی های اصلی آن دارایی های مالی یا تعهداتی نظیر وام ها و ... است. در ادامه با وب سایت های موسسات مالی همراه باشید.

 

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش انتخاب برتر، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

بیمه های آتش سوزی (مفاهیم، روشها و کاربردها)

بیمه های آتش سوزی (مفاهیم، روشها و کاربردها)

حمید نمکی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی